Proč 4VIDEO

Hledáte lepší řešení pro vzdálenou spolupráci? Máte už dost neosobní emailové komunikace, dlouhých a nesrozumitelných audio-konferencí nebo neustálého cestování? Víte, že potřebujete profesionální řešení, které funguje, nabízí kvalitní přenos hlasu a obrazu a Vy se na něj můžete spolehnout? Rozumíme Vám. Myslíte si, že to pro Vás znamená nákup serverového řešení, vytvoření vlastní sítě a zajištění lidí, kteří se Vám o řešení budou starat? Omyl! 4VIDEO splní Vaše požadavky bez nákupu jakéhokoliv majetku. Vše je formou služby, za fixní měsíční poplatky a bez starostí.

Žádné problémy

Nemusíte instalovat ani konfigurovat žádné servery, aby Vám začalo fungovat naše video. Stačí nás kontaktovat a vše zařídíme na klíč. Nestaráte se o servis zařízení či infrastruktury. Vše je již v ceně a v případě požadavku voláte náš helpdesk, který vše zařídí za vás.

Výdaje pod kontrolou

Nejste si jisti, že video přinese Vaší společnosti výhody, které očekáváte? Nemusíte dělat žádné investice do infrastruktury a koncových zařízení, abyste to zjistili. My Vám pomůžeme výhody ověřit bez dlouhodobé investice za měsíční paušál Vámi objednaných služeb.

Důvěřujte profesionalům

Nabízíme řešení společnosti Cisco, jež je dlouhodobě ověřené, je zárukou kvality a můžete se na něj kdykoliv spolehnout. Spoléhá na něj již mnoho dalších lokálních firem i globálních organizací při své každodenní komunikaci a spolupráci. Přidejte se k nim!

Přízpůsobíme se Vašim potřebám

4VIDEO nabízí řešení již od 3měsíčního závazku. Vyberte si časový plán, který Vám nejvíce vyhovuje. Můžete začít s jednoduchým řešením, jež lze následně rozšířit o nové funkce. Máte již své videokonference? I Vám máme co nabídnout. Potřebujete pouze přidat dočasně koncová zařízení? Zajistíme! S 4VIDEO to nebylo nikdy jednodušší.